- 49 – Jeszcze miesiac!

Zaczynamy 36 tydzień. Po USG synek waży 2600g Oczywiście to tylko waga wynikajaca z wymiarów, a ile faktycznie będzie ważył okarze się po wodowaniu ;) Wstępna data wodowania ustalona na 1 marca, ale dokładnie ustalimy 24 lutego.

Z mieszkaniem problem nierozwiazany. Nadal nie możemy nic znaleźć i bardzo się o to martwię. Nadal nic nie kupujemy dla synka. Jedyne w co się zaopatrzyłam to w heparyne żebym miała po porodzie. Spakowałam jako tako torbę do szpitala, bo wiem że mój maż by tego nie ogarnał. Ponieważ nie kupuję ubranek, mam tylko te które dostałam z odzysku. Sa małe na 50 i 56cm, ale chyba nie będę się przejmować i jak synek urodzi się większy to wyślę męża z mama i coś kupia. Jestem w totalnym proszku z zakupami i przygotowaniami. Etap praktycznie zerowy. Nie mam na to siły ani ochoty w tym mieszkaniu.

Wczoraj uruchomiłam myślenie i chyba trzeba by załatwić jakiś fotelik dla baczka, no bo bez tego się nie obędzie. Nawet w taxi byłoby mi chyba głupio wieźć noworodka bez fotelika. Nie wiem kiedy jest dobry moment na kupowanie tego wszystkiego. Wypadałoby znaleźć na strychu u babci wózek po Poli, może synek poczatkowo by w nim spał?? Nie wiem. Mój maż czuje, że jest jeszcze mega dużo czasu żeby się tym zajać a ja go nie poganiam. Najwyżej zaczniemy rodzicielstwo synkowe harcorowo bez niczego ;)

Dostałam dwie paczki pampersów! A to już coś!

  1 comment for “- 49 – Jeszcze miesiac!

  1. 4 lutego 2016 o 18:15

    Miesiąc nie miesiąc, ogólnie już w terminie więc powodzenia i czekamy na maluszka!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *