- 41 – Pola ma 4 latka!! i inne nowości..

Dwa dni temu świętowaliśmy 4 urodziny Poli. Była huczna impreza dla kolegów i koleżanek z przedszkola, były przebieranki, mnóstwo prezentów, tort z trupia czacha i mnóstwo zabaw. Urodziny Monster High udane a najważniejsze, że gwiazda wieczoru zadowolona. W ten weekend jedziemy do babci gdzie robimy spóźnione urodzinki dla rodzinki i znowu będa prezenty i znowu tort i znowu wesoło!

A dzisiaj pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia mojemu mężowi, który świętuje swoje 34 urodziny i wiem, że ani trochę się z tego nie cieszy. Życzę ci mój towarzyszu życia żeby wszystko się poukładało, żebyś nie musiał martwić się o jutro i mógł cieszyć się życiem w pełni. Żeby ten rok był dla ciebie łaskawy, szczęśliwy, pełen sukcesów i dobrych zwrotów. Żebyś zawsze doceniał nasz czas razem i miał na tyle cierpliwości żeby poświęcać czas dzieciom. Żebyś w prezencie imieninowym na poczatku 2016 dostał synusia. Żeby nie było już zmartwień i lęków. Kocham cię pomimo tych wszystkich trudności przez które brniemy. Wszystkiego co najlepsze!

Z nowości jeszcze kontrola u mnie w pracy. Szef dzwonił, że była we wtorek. Czekamy na decyzję. Oczywiście nie dopuszczam do siebie myśli, że może nie być pozytywna!

A teraz wracam bawić się z Pola w dom, bo siedzimy przeziębione i kurujemy się czym możemy.

  3 comments for “- 41 – Pola ma 4 latka!! i inne nowości..

 1. 8 października 2015 o 09:37

  Dołączam się do życzeń i dla Poli i dla małzonka i oczywiscie też zyczę przede wszystkim zdrowia i upragnionego synusia. Pozdrawiam serdecznie!!

 2. ~Gosia
  10 października 2015 o 17:01

  Twojego bloga czytam od jakiegoś czasu, lubię tu przebywać, trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie, ale przeraził mnie ten wpis o torcie z trupią czachą, Moja Córka za 3 miesiące skończy 4 latka spytałam Ją czy wie co to jest Monster High powiedziała, że NIE, odetchnęłam z ulgą; nie rozumem po co czterolatkowi taki twór

 3. ~Gosia
  11 października 2015 o 19:17

  gratuluje odwagi; jak komentarz nie pochlebiający to zostaje usunięty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *